bacak germe ameliyatı izle>kol germe ameliyatı izle

bacak germe ameliyatı izle , kol germe ameliyatı izle , kol bacak germe , bacak düzeltme işlemleri , bacak germe estetiği izle , bacak germe forum ,

Yaşlanma ile birlikte deri yağ tabakasının incelmesi ve elastik liflerin azalması sonucunda vücudun belli yerlerinde sarkmalar, bollaşmalar başlayabilir. Yaşlanma genellikle genetik faktörler ve çevresel faktörlerin ortak etkisi sonucu gelişmektedir. Derideki bu değişimler yerçekiminin de etkisiyle sarkmalara dönüşebilir.

Kol Bacak GermeGünümüzde vücut konturlarının düzeltilmesi işlemleri oldukça rağbet görmekte ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Yukarda anlatılanların dışında aşırı kilo alma ve verme sonucu da deri sarkmaları oluşabilmektedir. Bu amaçla ençok kol va bacak iç kenarlarında germe ameliyatları yapılmaktadır.

Ameliyat öncesi değerlendirmede kol ya da bacak iç yüzünün derisindeki sarkma oranı, yağ miktarı değerlendirilir, kalacak iz hakkında hastaya bilgi verilir. Derinin fazla sarkmadığı, sadece yağ fazlalılığının olduğu durumlarda liposakşın yapılabilir. Kol ya da bacak germe ameliyatı lokal ya da genel anestezi altında yapılabilir.

Deri sarkmasının az olduğu durumlarda ameliyat izi sadece koltuk altı ya da bacak içinde kalacaktır. Ancak sarkmanın kol ya da bacak boyunca daha geniş olması durumunda ameliyat izi de daha uzun olacaktır.

Bu durumda ameliyat sonrası kol ya da bacak korsesi giymek gerekebilir. Lokal anestezi uygulandığında hasta aynı gün evine dönebilir. Genel anestezi durumunda ise hastanede 1 gece yatış gerekir. Ameliyat sonrası 1 hafta istirahat yeterli olur. Dikişler 12-14 gün sonra alınır.
estetiks

Benzer Başlıklar

  • Karın Germe Estetiği> Abdominoplasti  Karın Germe Estetiği> Abdominoplasti canlı estetik ameliyatı izle - estetik ameliyat izle - canlı karın germe ameliyatı - ameliyatlar izle - canlı karın germe ameliyatı izle - estetik ameliyat dikişleri - karın gerdirme […]
  • Buru tıkanıklığı..Buru tıkanıklığı.. buru tıkanıklığına septum adıda verilir. bu olay burunun orta kısmında bulunur ve dikey bir yönde uzanarak ikiye bölünür. konka ameliyatı izle - deviasyon ameliyatı izle - burunda kemik […]
  • METABOLİZMAYI HIZLANTIRMA YÖNTEMLERİ – ÖNERİLERMETABOLİZMAYI HIZLANTIRMA YÖNTEMLERİ – ÖNERİLER METABOLİZMA HAKKINDA BİLGİLER - METABOLİZMAYI HIZLANDIRMAK için nler yapmak gerekir aşağıdaki makaleyi okuyunuz nedemek istediğimizi daha iyi anlıyacaksınız.. Sürekli dikkatli […]
Genel