Beyin Düşünce gücünü Arttırmak

Ahmet maranki beyin düşünce gücümüzü nasıl arttırırız  beynimizin düşünce canlılığını çoğaltmak için katıldığı bir programda önerilerde bulundu.

Stresten uzak ve berrak bir şekilde düşünebilmek için, sabah kalkıldığında bir duş alınmalıdır. Sıcaktan soğuğa giden bir duşla bedenin bütün noktaları uyandırılmalıdır.

Soğuk, biliyorsunuz bedendeki izafi olan 12 kanal üzerindeki igleroterapi noktalarını uyarır ve sizi canlı tutar.

Duştan sonra meyve suları içmek gelir. Havuç suyu veya elma suyunun içine bir kaşık bal atılarak içilmeli. Bunu içerken, 5 tane ceviz ve bir avuç üzüm yenilmeli.

Mümkünse birde yumurta yerseniz bu konsantrasyonunuzu daha da yükseltir ve beyniniz hızlı çalışır.

Meyve suyu, ceviz, üzüm ve yumurta yenir yenmez, daha bağırsaklara inmeden beden bunları çekiyor, alıyor, hücrelere yolluyor ve beyniniz çalışmaya başlıyor. Posa yok, hiç bir şey yok.

Bir de, kesinlikle beyaz ekmek, tuz ve şeker kullanılmamalıdır. Bunlar bağımlılık yapan esrar gibidir.

Yapılan hatalardan biri de, hep eğilerek çalışmaktır. Türk halkı hep eğilerek çalışır. Oysa eğildiğinizde ne olur? İçinize kapanırsınız, nefes alamazsınız, ciğerlerinize baskı yapmış olursunuz. Oysa dik durulmalı ve burundan nefes alınmalıdır.

Stres veya bunalma anlarında, burundan derin nefes alınıp tutularak vücudun en ücra noktalarına kadar oksijenin gitmesi sağlanmalıdır. Sonra da, tutulan nefes verilmelidir. Böylece bu oksijen alımı bütün organların çalışmasını sağlayacaktır. Bu yapıldığında, beyin enerjisi açılır ve zihin berraklaşır.

İki elin birbiriyle ovuşturulması ve sonra yüze sürülmesi de negatif enerjinin boşalmasını sağlar.

Prof. Dr. Ahmet Maranki
Bunlar arandı

* vücuttaki elektrik nasıl atılır
* düşünce gücüyle neler yapılır
* beyin enerjisi
* vücut elektriği nasıl atılır
* beyin gücü ile neler yapılır
* negatif düşünceden kurtulmak
* negatif enerji nasıl atılır
* vücuttaki elektrik neden olur
* yumurta catlaması ıcın yapılacaklar
* beyin hastalığına iyi gelen yiyecekler
* beyin düsünce
* esrarın yararları
* lazer epilasyonla tamamen kıllardan arınılır mı
* negatif enerjiden kurtulmak
* beyine giden enerji nedemek
* ergenlik sivilcelerini nasıl temizlerim
* STRESTEN KURTULMAK İÇİN NE YAPMALI

Benzer Başlıklar

  • Hastane ücretleri nekadardır? tedavi masrafları nelerdirHastane ücretleri nekadardır? tedavi masrafları nelerdir masraflar ve tedavi.. tedavi ücretleri , şeker tedavisinde en iyi hastaneler , hastane tedavi ücretleri , hastane ücretleri , hastane ucretleri , tedavi masrafları , tedavi ücreti , […]
  • Szide kiraz sapı ile zayıflayabilirsiniz kiraz sapı ile zayıflamaSzide kiraz sapı ile zayıflayabilirsiniz kiraz sapı ile zayıflama Zayıflama yöntemlerinin en başında gelenlerden biride kiraz sapı ile zayıflama geliyor. bu formülün uygulanışı ve tarifi şöyle GEREKLİ MALZEMELER ise şöyle * 1 çay bardağı kiraz […]
  • KediotuKediotu kedi otu- kedi otu bitkisi- kedi otu nasil icilir- kediotu- kediotu bitkisi- kediotu nasil icilir- sifali bitkiler kedi otu- sifali bitkiler kediotu nedir hakkında bilgi Kediotu 1.5-2 […]
Genel