Boncuk bileklik yapımı örnekleri

El işleri ile ilgilenen hanımların evlerinde muhakkak boncuklar vardır. İşte şimdi onları yerinden çıkartın ve değerlendirin!  Bileklik için kullanacağınız ipten boncukları geçirin ve güzelce diziniz işte bu kadar kolay ve basit. İp dediğim lastikli olacak ve elinizi fazla sıkmaması gerekiyor ona göre tasarımınızı ve boncuklu bilekliğinizi yapabilirsiniz.

Boncuk bileklik yapımı

Benzer Başlıklar

  • Kolay Boncuk Bileklik YapımıKolay Boncuk Bileklik Yapımı Evde canınızmı sıkılıyor ve yapacak birşey yoksa o zaman hiç üzülmeyin. Sizlere harika ve kolay yapılabilen boncuk bileklik buldum. Şimdi herkez ekran başına bu paylaştığımız videoyu […]
  • El emeği battaniye modelleriEl emeği battaniye modelleri Battaniye dediğin kendi alın teri ve emeğinle yapılması gerekir. İşte bu güzel battaniyeleri özel kılan şey ise tamamen el becerisi ile yapılmalıdır.
  • El yapımı Örgü çizmelerEl yapımı Örgü çizmeler Çizmeler artık evlerimizin içine kadar girdi.. Nasıl mı? Tabii ki.. Örgü el işi örnekleri ile.. İşte bu özel çizmeleri eviniz içinde rahatlıkla giyebileceksiniz.
Genel