Deniz Kabuğundan Bileklik Yapmışlar ve çok güzel olmuş

Hayatını denizde geçiren ve kumsal kesimlerinde yaşayan insanların eline deniz kabuğu mutlaka geçmiştir. Bu deniz kabukları ile günümüzde o kadar çok el işi etkinlikleri yapılıyor ki sizlere anlatamam.

Mesela çok güzel bileklik yapılmış ve çok güzel olmuş İlerleyen zamanlarda deniz kabuğu ile yapılan yazlık kolyeleri, çeşitli bileklik örneklerini ve dekorasyon çalışmalarını sizlerle paylaşacağız. Bizleri takip edin.

Deniz Kabuğundan Bileklik Yapımı 1 Deniz Kabuğundan Bileklik Yapımı

Benzer Başlıklar

  • El işi Aplike örnekleriEl işi Aplike örnekleri Günümüzde el işi ile yapılan parça aplike örnekleri çok fazladır.  Dilediğiniz örtünün ve örgünüzün üzerine bu güzel aplik modellerini işleyebilirsiniz.
  • Su şişesinden saksı yapımı çalışmalarıSu şişesinden saksı yapımı çalışmaları günde kim bilir kaç bin tana su şişesi çöpe atılıyor. Aslında işe yaramaz gibi görünen bu ürünlerle çok güzel değişik ve sıra dışı el işi çalışmaları yapabilirsiniz.  Örneğin burada […]
  • Tutkal İşi Şık Ve Kolay ElişleriTutkal İşi Şık Ve Kolay Elişleri Tutkal işi ile birbirinden güzel ve şık el işleri sizlerle. Buyurun bu güzel modellere hep beraber galerimde bakalım.
Genel