Dantel Modelleri Kategorisi

Yeni Yazılar

Vitrinler için dantel örnekleri

Dantel oda ve vitrin takımı örnekleri yeni modelleri ve modern tasarımları ile siz bayanların hem çeyizini hem ise evlerini süsleyecek. Mekanlarınıza ferah bir hava katarak huzurlu olmanızı sağlayacak.

2014 iğne oyası başörtüsü modelleri

İğne oyası ile yapılan en sade modelden en gösterişlisi ve en yenisine kadar bütün örnekleri sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.

Örgü Popcorn tekniği nasıl yapılır?

İsmi nadir duyulmuş bir örgü tekniğidir. Bazılarınız gibi bende popcorn örgü tekniğini ilk defa duymaktayım. Nasıl yapılır? Videoyu izleyerek hep birlikte öğrenelim.

Kim örgü şablonları

Kim örgü kim örgü şablonları motif nasıl yapılır ?  1 ve 2 olan videoları sitemizden izleyebilirsiniz. Yün motif şablonları yapımı bu video sayesinde çok kolay olacak

Oturma odası dantel örnekleri

Oturma odası için dantel örnekleri  arıyor ve örmek istiyorsanız, Sizler için Türkçe bloglardan ve facebook’tan bulduğumuz misafir odası dantel salon takımı örneklerini sunmak istiyoruz.

Örgü Dantel bohça modelleri

Örgü dantel bohçalar tığ işi ve iğne oyası ile kenarları yapılmaktadır. Örnekleri ve çeşitleri bir hayli fazladır.

Dantel seccade modelleri

Dantel seccadelerin el işi ile yapılan birbirinden farklı güzel çeşitleri olduğu için seçim yapmakta biraz zorlanacaksınız.

Damat bohçası (söz bohçası) örnekleri

Damat bohçasına neler konulur   az çok hepiniz biliyorsunuzdur. Erkekler tıraş parfüm ve pijama terlik koyarken, Bayanlar makyaj ve kozmetik ürünlerini koyabilmektedirler. Üç aşağı beş yukarı bohçaya bu tarz eşyalar konulur. Olması gerekenler arasında bu saydıklarım öncelikli olarak hazırlanır. Dantel bohçası nasıl

Güzel Mutfak peçete dantel örnekleri

Dantel mutfak peçetesi örnekleri   güzel ve farklı modelleri ile dikkat çekiyor. Örmek istiyorum diyeler için muhteşem takımları resimleri ile birlikte sunduk.

2014 yazma modelleri

Tesettürlü hanımlarımız tarafından örülen en yeni yemeni ve yazma örnekleri 2le.org vasıtasıyla siz hanımlara sunulmaya devam edilmektedir.
Genel