Diziler Kategorisi

Yeni Yazılar

6 Ocak O Ses Türkiye Çiğdem Bezci şarkısı

6 Ocak tarihinde oynayacak olan o ses türkiye çiğdem’in o güzel şarkısı sizlerle olacak. 6 ocak tarihinde pazartesi akşamı o ses türkiye de çiğdem bezci hangi şarkıyı söyledi. Gelin hep beraber bakalım.

Medcezir 16. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir’in 16.bölümü dün akşam ekranlara geldi ve bizlerde yeni yıl partisinde giyilen kıyafetleri sizlerle paylaştık. Medcezir 16.bölümde giyilen o güzel ve hoş elbiseler karşınızda. Elbiselere bakınca gözlerim kamaştı ve gerçekten son derece mükemmel görünüyor.

Cinayet Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kanal d ekranlarında yeni başlayacak olan dizisi cinayet ne zaman başlayacak çok merak ediliyor. Cinayet dizisi Ocak ayında başlayacağı tahmin ediliyor. Engin altan düzyatan , nurgül yeşilçay gibi ünlüler yer alıyor. Cinayet ne zaman başlıyor yayın saati ve kaç olacak çok

Mira 13. Bölüm Kıyafetleri

Star tv ekranlarında oynayan ve sevilerek izlenen dizisi medecezir son gazla devam ediyor. Dün akşam 13.bölüm’de miranın giymiş olduğu kıyafetleri sizlerle paylaştık. Umarız hoşunuza gider.

Eylül 13. Bölüm Kıyafetleri

Dün akşam oynayan eylül dizisinin 13.bölümde giyilen kıyafetlerini sizlerle paylaştık. Bakalım sizler bu elbiseleri görünce neler hissedecesiniz. Çünkü hepsi de birbirinden renkli ve güzel görünüyor.

Şevket Çoruh Kimdir ? Fotoları

Şevket çoruh arka sokaklar da oynayan bir dizi oyuncusudur ve 2006 tarihinden bu yana hep orada kalmıştır. Şimdi sizlerle şevket çoruh’un doğum yerine ve bilgilerine bakacağız. Doğum Yeri : Artvin Doğum Tarihi : 30 Haziran 1973 Eğitim Durumu : Sanat Merkezi

İpek Karapınar Resimleri Ve Kimdir

Bu yazımızda arkadaşlar ipek karapınar kimdir ve doğum yerine bakacağız. İpek karapınar’ın gerçek adı funda ipek karapınar’dır. Doğum yeri istanbul ve tarihi ise 1984 olmaktadır. Gerçek Ad : Funda İpek Karapınar Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 1984 Dizileri :

Serhan Yavaş Biyografisi Ve Resimleri

Serhan yavaş kimdir , eğitim durumu , doğum tarihi , doğum yeri ve oynadığı dizilere hep beraber bakacağız. Bakalım serhan yavaş kimdir.Sergen yavaş doğum yeri istanbul , tarihi 27 nisan 1972 ve eğitim durumu ise lisans’dır. Doğum Yeri : İstanbul Doğum

Hazal Kaya Kimdir Vikipedi

Hazal kaya kimdir ve doğum tarihi , eğitim durumu ve doğum yerine son olarak da oynamış olduğu dizilere kısaca bakacağız. Şimdi arkadaşlar hazal kaya doğum yeri gaziantep , doğum tarihi 10 ekim 1990 ve eğitim durumu ise lisans ‘dır. Doğum Yeri

Firuze Dizisi Oyuncuları

Show tv ekranlarında başlayan firuze ilk gününde büyük bir izleyici kitlesi yapmayı başardı. Şimdi hep beraber firuze dizi oyuncularına bakacağız. Ceren hindistan , Fırat Çelik , Haluk Piyes gibi başarılı oyuncular oynuyor.
Genel