El Yapımı Kategorisi

Yeni Yazılar

Dantel Kemer Yapımı

Evet dantel kemer yapımına geldik bu dantel kemerler özelliklede abiye kıyafetlere takılan bir aksesuardır ve çok güzel görünüme sahip kılar. Zaten hanımlar dantelin olduğu yerde her zaman zariflik ve çekicilik vardır. Şimdi gelin dantel kemer evde nasıl yapılır ona bakalım. Malzemeler

Kağıttan Papağan Yapımı

Kağıttan papağan yapmak isteyenler için elişi kağıdından yapılan ve anlatımlı olarak yapılan papağan resmini paylaştım. Bunu bir video şeklinde hazırladım sizlere çünkü daha kolay yapmanız için kolay gelsin.

Origami Fil Yapılışı

Origami ile birşeyler yapmayı seviyorsanız ve meraklısıysanız o zaman doğru yerdeniz demektir. Sizler için harika hayvanlar buluyoruz ve paylaşıyoruz. Bugün ise fil bulduk bakalım bunu yapabilecekmisiniz.

Origami Balık Nasıl Yapılır Video

Evde basit bir şekilde 34 origami balık yapmaya ne dersiniz. Origami tekniği ile harika balık yapmışlar. Bunu öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz. Origami birçok kişiye zor geliyor doğru ama alışınca bu o kadar da zor gelmiyor.

Origami Denizatı Yapımı

Evet sıra geldi origamiden yapılan denizatına. Aslında diğer yazımızda zürafaya bakmıştık. Bugünde fakrlılık olması için bende bunu buldum umarım çok beğenirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyin ve sorularınız varsa bize iletin.

Origami Zürafa Yapımı

Şimdi birazcık da el becerimizi geliştirelim değil mi. Origamiden kaç kişi zürafa veya daha farklı birşeyler yapabilir. oran %50 şeklinde olabilir. Bizde bilmeyenler için bir video hazırladık. Ona göre sizler de artık çok kolay bir biçimde evde origamiden herşey yapabileceksiniz.

Tığ İle Tişörtten Sepet Yapımı

Bu videomuzda eski olan tişörtlerimizden harika bir sepet yapmak olacak. Nasıl mı şimdi elimizde arkadaşlar makas , ip ve tişört olacak. Daha sonra tişörtümüzü eşit şekilde kesecez ama bunu daha iyi yapabilmek için videomuzu izlemelisiniz. İyi seyirler.

Örgü Bileklik Yapımı

Kızlar evde artık çok güzel ve harik el yapımı örgüden bileklik yapabilirsiniz. Nasıl mı sizler için youtube’dan video hazırladık. Bakalım nasıl bulacaksınız.

Kartondan Saat Yapımı

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda çok güzel kartondan saat nasıl yapılır ona bakacağız. Şimdi video olarak veremedim kusura bakmayın ama resimlerden bakarak da harika saatler yapabilirsiniz. Malzeme olarak da karton , makas , cetvel ve yapıştırıcı aynı zaman da numara için kağıt

Kolay Papağan Resmi Nasıl Çizilir ?

Her geçen gün sizlerle farklı bir el yapımı çizim paylaşıyoruz. Bugün ise evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz papağan resmi ile karşınızdayım. Bu çizimler sizin hem zekanızı , hem de el becerinizi güçlendirir. Pekala gelin papağan nasıl çizilir bir göz atalım ne
Genel