Facebook Kategorisi

Yeni Yazılar

sözler facebook

Sözler facebook sosyal ağlarında günümüzde en çok paylaşılanlar arasında yer almaktadır. Birbiriden güzel anlamlı kısa uzun resimli duygusal aşk romantik sözlerini mesajlarını burada yani makalemiz çatısı altında bulabileceksiniz. Sözlere olan ilginizi bildiğim için artık makalelerimizde bu doğrultuda ağırlıklı olarak mesajlara yer

En şirin sözler

Birbirinden güzel ve şirin olan sözleri 2le.org sitesinde bulabilirsiniz. Şimdi burada bulunan sözler sizler için özenle seçilmiştir. İsteyen arkadaşlarımız varsa facebook , twitter veya instagram’ından paylaşabilir.

Resimli Sözler Facebook

Facebook’ta paylaşabileceğiniz en güzel ve en farklı tam olarak 63 tane resimli mesajlar bulduk. Gördüğünüz gibi hepsi de birbirinden güzel ve yeni. İstediğinizi seçerek facebook ya da twitter’da paylaşabilirsiniz.

Facebook’ta nasıl kalp yapılır?

Facebook’ta kalp yapmak isteyenler varsa ve bilmiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Şimdi arkadaşlar kalp şu şekilde yapılır <3 <3 bu vermiş olduğumuz gibi yaparsanız kalp şekli olacakdır.

2014 Ramazan Bayramı Mesajları

Bu makalemizde ramazan bayramına özel olarak seçtiğim ve sizlerinde çok beğeneceğim mesajları sundum. Hepsi birbirinden güzel olduğu için sizler de çok beğeneceksiniz. Bu resimli mesajları ister facebook paylaşın , isterseniz de kısa mesaj olarak sevdiklerinize , dostlarınıza ve arkadaşlarınza gönderin karar

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları 2014

Bu yazımızda ramazan bayramı ile ilgili çok güzel kutlama mesajlarına bakacağız. 2014 yılı ramazan bayramı 28 temmuz günüdür. Herkez bu günü çok heyecanlı bir şekilde bekliyor. Özellikle çocuklar diyebiliriz. Bu mesajlar ile onları mutlu edebilirsiniz. İşte ramazan bayramı mesajlarını sizlerle paylaşıyorum.

İyi Geceler Mesajları

Kızlar bugün düşündümde gece yatmadan önce sevdiklerimize , sevgilimize ya da dostlarımıza iyi geceler mesajları gönderebiliriz değil mi. O zaman gelin hep beraber mesajlara daha yakından bakalım. Bu arada yorumlarınızı bekliyoruz.

Facebook Anlamlı Güzel Aşk Sözleri

Sizlerle bugün birbirinden güzel facebook için anlamlı aşk sözlerini paylaştım. Eminimki bu güzel sözleri genç kızlar gördüğü zaman hemen sayfasına paylaşacak ve çok beğenecekler. O zaman gelin hep beraber bakalım.

2013 Volkswagen GTI Resimleri

Sizlerde araba tutkunuysanız bu 2013 yılında çıkan volkswagen gtı arabasını çok seveceksiniz. Biz sizlere yardımcı olmak için birbirinden güzel resimlerini sizlerle paylaştım. Umarız çok beğenirsiniz ve hoşunuza gider.

The Wanted 2013 Resimleri

Ünlü şarkıcılar olan the wanted internette şarkıları ile tıklanma rekoru kırdı. Bende 2013 yılında tutulan resimlerini bulup sizlerle paylaştım. Birbirinden güzel ve şık olan the wanted resimlerini çok beğeneceksiniz. Gelin bakalım.
Genel