Örgüler Kategorisi

Yeni Yazılar

Bebek Patik Çorapları

Bebek doğdu ve bu zamanlar da 0-12 ay olacak bunun için patik çorap arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Burada en güzel modelleri bulabilirsiniz.

Bebek Battaniyeleri

Kış aylarına özel bebekler için tasarlanan battaniyeler çok hoş görünüyor. Bakalım anneler bunları nasıl bulacak.

Tütü Etek Yapılışı (Videolu)

Harika bir tütü etek modeli ve yapılışı ile sizlerleyim. Bu modeli yapmak kolay ve bu yüzden video olarak ekledim. Kolay gelsin.

Sakallı iple neler yapılabilir? Örnekleri ve modelleri

Sakallı iplerle evinizde boş zamanlarınızda çok hoş şık ve dekoratif ürünler yapabileceğiniz gibi aynı zamanda giysiler kıyafetler örgüler örebilirsiniz. Sakallı ipten halı, klozet takımı, perde, yastık, peluş oyuncaklar, vazolar en bilindik örneklerdir.  

Yeni farklı güzel örgü örnekleri 2016

Hem yeni hem çok daha değişik örgü örneklerini sizlere bir arada sunmak istedim. 2016 örgü modellerine ve örneklerine hayran olacaksınız desem yeridir. Çeyizleri için örebileceğiniz en farklı örgüleri bir araya getirdik.  

Örgü çocuk şapka modelleri 2016

Çocuklarınızın başını soğuklardan korumak için sizlerde yeni el örgüsü şapka modellerinden onlara örebilirsiniz. Yapılışları resimli olarak aşağıda verilmiştir.

Bebek Örgü Hırka ve Yelek Modelleri

Bu galerimizde birbirinden hoş ve çok güzel hem hırka , hem de yelek modellerine bakacağız. Fikir olması için hazırladım bu modelleri. Eğer hoşunuza giden örnek varsa bence hemen örün.

yazma Yemeni ve Tülbent Kenarı Oyaları

Kış aylarında en çok yapılan el işi yazma , yemeni ve tülbent kenarları oluyor. Özellikle bu kış bu örnekler bir harika. İsterseniz daha yakından inceleyelim ve beğendiğimiz modeli işleyelim.

Dantel ve Kanaviçe İşleme Modelleri

El emeği ve göz nuru olan dantel ve kanaviçe işleme örnekleri karşınızda. Gerçekten bu modeller zor ve emek istiyorlar. Sizde kendinize güveniyorsanız bu tarz örnekleri örebilirsiniz.

çeyiz örgü dantel hoby dünyası

Örgü dünyası kaldığı yerden devam ediyor. Hamarat olan hanımlarımız kış harika örnekler buluyor ve bizlerle paylaşıyorlar. Bizde modelleri sizlerle paylaşıyoruz. İşte en güzel dantel çeşitleri.
Genel