Fashion’s Night Out 2012 adidas

Bu yıl modayı sokaklara taşıyan adidas Originals, “all Originals represent” diyerek tüm yaya geçitlerini podyuma çeviriyor.
Siz de bir anlık bile olsa süper model olmak istemez misiniz?
O zaman sizi FNO gecesi İstinye Park ve Nişantaşı adidas mağazalarına bekliyoruz.

Mağaza girişlerine kurulacak all Originals represent alanından geçerken fotoğrafçılara en şık pozlarınızı vermeyi unutmayın. Siz indirimli alışverişin keyfini çıkarırken, fotoğrafınız özel çerçevesi ile hazırlanıyor olacak.

Gerçek bir moda şovuna ev sahipliği yapacak İstinye Park ve Nişantaşı Mağazalarında, Radio adidas Originals DJ’leri iş başında olacak. İstinye Park’ta Yiğit Gürcihan’ın FakePakt kimliğiyle yayacağı beat’lere karşı koyamayacak, Nişantaşı’nda ise Club Bangkok’tan Onur Yazıcı’nın Indie seçkisi ile yerinizde duramayacaksınız.

FNO günü adidas’ın sizler için birçok sürprizi olacak. Bu sürprizlerden yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey, sosyal medyada biraz vakit geçirmek!
Radio adidas Originals’ın Facebook ve Twitter hesaplarını takip ederek adidas’tan sürpriz hediyeler ve indirimler kazanabilirsiniz. FNO gecesi ise, Foursquare ile adidas mağazalarında check-in olup size özel indiriminizi anında kullanabileceksiniz.

Benzer Başlıklar

  • NEVER GONNA BE ANOTHER RÓISÍN MURPHYNEVER GONNA BE ANOTHER RÓISÍN MURPHY photographer emir sarısaç realization olga toraman interview tuba ünsal hair artist ömür dönmezdemir makeup artist ufuk çelep/nars studio boom/boom.web.tr Mart ayı birçok marka için […]
  • Rocket League Sistem GereksinimleriRocket League Sistem Gereksinimleri Steamde en çok oynanan ve birçok kişi tarafından da sevilen Rocket League oyunu bu zamana kadar gelmiş geçmiş tüm futbol oyunlarının en güzeli diyebiliriz. Evet oyun futbol fakat […]
  • Rest Perforeli Rulo Bezler ile Hijyen Devrimi Devam EdiyorRest Perforeli Rulo Bezler ile Hijyen Devrimi Devam Ediyor   Rest Perforeli Rulo Bez’ler ile, tüm yüzeylerde mükemmel temizliği yakalayın! Tezman Holding A.Ş. kuruluşu olan Rest Temizlik Ürünleri,1994 yılından beri, temizlik sektörüne […]
Genel