Karın Germe

karın germe hakkında karın germe bilgileri..

Eğer abdominoplasti uygulatmayı düşünüyorsanız…
varbak.com – Karın Germe Karın Germe
Ancak bu ameliyatın, orijinal probleme ve onu düzeltmek için gerekli olan ameliyata bağlı olarak, bir kalçadan diğer kalçaya kadar uzanabilen kalıcı bir yara izi oluşturduğunu unutmayın.

Eğer abdominoplasti uygulatmayı düşünüyorsanız bu yazı size prosedür, hangi durumda faydalı olacağı, nasıl gerçekleştirildiği ve hangi sonuçların beklenebileceği konusunda temel bilgi sağlayacaktır.

Bir çok husus hastaya ve cerraha bağlı olduğundan bu yazı tüm sorularınıza yanıt veremez. Lütfen anlamadığınız herhangi bir şey konusunda cerrahınıza danışın.

Abdominoplasti için en uygun adaylar nispeten iyi bir fiziki görünüme sahip olan ancak diyete ya da egzersize yanıt vermeyen büyük bir yağ birikiminden ya da karın bölgesindeki cildin gevşekliğinden yakınan erkekler ve kadınlardır.

Ameliyat çoğul gebelikler sonucunda karın kasları ve karın bölgesindeki ciltleri normale dönemeyecek ölçüde gerilmiş olan kadınlar açısından özellikle faydalıdır. Yaşlı hastalarda hafif obeziteyle birlikte sıklıkla ortaya çıkan cilt elastikliği kaybında da düzelme sağlanabilir.

Çok miktarda kilo kaybetmeyi amaçlayan hastalar ameliyatı ertelemelidir. Aynı zamanda, ameliyat sırasında sıkılaştırılan karındaki dikey kaslar gebelik sırasında yeniden açılabileceğinden, gelecekte gebe kalmayı planlayan kadınlar da beklemelidir.

Daha önce karın bölgenizden geçirmiş olduğunuz bir ameliyat nedeniyle bu bölgenizde yara izi varsa, doktorunuz abdominoplasti yapılmamasını önerebilir ya da yara izlerinin olağan olmayan şekilde belirgin olabileceği konusunda sizi uyarabilir.

Abdominoplasti görünümünüzde iyileşme sağlayabilir ve özgüveninizi arttırabilir ancak görüntünüzü idealinizdeki görüntüye uygun hale getirmesi ya da insanların size farklı davranmasına neden olması yönünde bir kesinlik yoktur. Ameliyatı yaptırma kararı almadan önce beklentileriniz hakkında dikkatlice düşünün ve cerrahınızla konuşun.

Benzer Başlıklar

  • Yüz GermeYüz Germe yüz ve germe ameliyatı ve diğer bilgiler şöyle.. ğer yüz germe operasyonu düşünüyor iseniz... Yüz Germe İnsanlar yaşlandıkça yer çekiminin etkileri, güneşe maruz kalmanın olumsuz […]
  • bacak germe ameliyatı izle>kol germe ameliyatı izle bacak germe ameliyatı izle>kol germe ameliyatı izle bacak germe ameliyatı izle , kol germe ameliyatı izle , kol bacak germe , bacak düzeltme işlemleri , bacak germe estetiği izle , bacak germe forum , Yaşlanma ile birlikte deri yağ […]
  • Göz Kapağı Estetik Ameliyatı blefaroplasti Göz Estetiği  Göz Kapağı Estetik Ameliyatı blefaroplasti Göz Estetiği Göz kapakları bazen yaşlanmaya bağlı olarak, bazende kalıtsal olarak daha genç yaşlarda ya da gözlerin fazla yorulmasına bağlı olarak torbalanma olabilir ya da bollaşabilir. Bazen […]
Genel