kil maskesi nasıl yapılır kil maskesinin zararları

Kozmik beden temizliğini yaparken, cildinize de doğal uygulamalar yapmanızın bir sakıncası olmayacaktır. Ahmet marankinin cildinizde kısa sürede harikalar yaratacak kürü.

Malzemeler :
Gül suyu
Kil

Bir miktar kilin içine yeteri kadar gül suyu koyduktan sonra maske kıvamına gelinceye kadar karıştırın. Bu karışımı cildinize sürdükten sonra bir saat bekleyin ve ovalayarak çıkarın. Daha sonra da cildinizi gül suyu ile yıkayın.

Bu uygulamayı bir hafta boyunca kullanın ve değişimi kendi gözlerinizle görün.

* kil maskesi nasıl yapılır (101)
* kil maskesinin zararları (13)
* ahmet maranki kuru ciltler (10)
* kil maskesi nasıl kullanılır (10)
* kil maskesi nasil yapilir (9)
* cilt bakımı nasıl yapılır (7)
* ahmet maranki kil maskesi (7)
* kil maskesi kaç günde bir yapılır (6)
* kil maskeleri (5)
* kil maskesi nasıl hazırlanır (5)

Benzer Başlıklar

  • berat kandili mesajları resimliberat kandili mesajları resimli Berat kandili ile ilgili mesajlar arıyorsanız şuanda doğru adrestesiniz demektir. Çünkü 2013 yılına özel berat kandili için harika resimli mesajlar buldum ve hemen sayfama ekledim. […]
  • Gözlük kılıfı  örnekleriGözlük kılıfı örnekleri Gözlüklerimiz bizler için çok değerlidir. Onların çizilmemesi için bu tarz el yapımı kılıflar şarttır.
  • Berat Kandili Mesajları 2013Berat Kandili Mesajları 2013 Sevgili ziyaretçilerim malum yarın berat kandili ve bunun içinde eşimize dostumuza o gün hemen kandil mesajları atıyoruz. Benimde aklıma birbirinden güzel mesajlar geldi ve sizlerle […]
Genel