Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem hakkında açıklamalar

Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem ürünü bilgi ve tanıtım yorum açıklamalar şöyle

POWER CLAIM : Sadece 4 günde daha sıkı, daha toparlanmış bir cilt!null

Yeni OLAY Regenerist Mikro-yapılandırıcı Krem, içindeki en yoğun aminopeptid kompleksi sayesinde cildinize hücre hücre etki edip gözle görülür derecede sıkılaştırır, yüz hatlarınızı çene çizgisinde dahi toparlar.

Genç bir cildin en temel özelliklerinden biri hızlı hücre yenilenmesidir. Olay Regenerist’in içerisindeki patentli aminopeptid kompleksi, hücre hücre etki eder ve gözle görülür derecede daha genç bir görünüm için yüzeydeki cilt hücrelerinin yenilenmesini %200’e* kadar hızlandırmaya yardımcı olur.

Anında,

* Sarkmış cilti güçlendirmeye yardımcı olur., yüz konturlarını geliştirir ve çizgi kırışıklıkların görünümünü azaltır.
* Sadece 3 Haftada – fark edilir derecede daha genç bir görünüm. Cilt yüzeyinizi hücre hücre yenilenme ile içeriden dönüştürür.
* Sarkmaya eğilimli cilt bölgelerini, hatta çene çizgisi ve boynu sıkılaştırır ve yüz konturunu yeniden yapılandırır.
* Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
* Cildin esnekliğini ve yumuşaklığını yeniden kazandırır ve güçlendirir.

Uygulama:

Regenerist Mikro Yapılandırıcı kremden en iyi sonucu almanız için 3 nokta masajını öneriyoruz.

1. Çenenizden başlayarak yüz çevreniz boyunca masaj darbeleri uygulayın.
2. Burnunuzdan başlayıp, alnınıza ve kaşlarınıza, daha sonrasında da elmacık kemiklerinize doğru dairesel hareketlerle masaj yapın.
3. Başınızı sola döndürün ve sol elinizle göğsünüzden boynunuza doğru masaj yapın. Aynı işlemi, başınızı sağa döndürerek tekrarlayın.

Benzer Başlıklar

  • Altın çilekin faydalarıAltın çilekin faydaları ekşi bir meyvedir ve okula giden çocukların beslenme döneminde kullanılınır karaciğer şişliğine iyi gelir Altın çilek (yer kirazı, inka eriği, physalis) Orta Amerika ve Güney […]
  • Ameliyatsız kıl dönmesi ( ilaç ile)Ameliyatsız kıl dönmesi ( ilaç ile) Dünyada ilk ve tek: Kıl dönmesine ameliyatsız çözüm! bulundu yapanda hemde bir türk sanırım haberlerde izlemiştim bakalım konumuzu okuyalım anlayalım.. Türkiye distribitörü olan […]
  • Adet Kanaması İçin Bitkisel ÇözümlerAdet Kanaması İçin Bitkisel Çözümler Adet kanamasına bitkisel Formül - adet kanaması tedavisi - adet kanamasına şifalı bitkilerle tedavi yöntemleri 1- 2 adet kereviz, 4 yemek kaşığı hindiba, 1 yemek kaşığı çemen ve 3 yemek […]
Genel