Urfa ve Antep Kırmızı Biberi – inceltici krem

urfa ve antem ilinin kırmızı biberi ile inceltici krem nasıl yapılır bende şaşırdım. Gerçektende etkisi var. bakalım konumuzu okuyup öğrenelim.

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu tarafından Rebul eczane laboratuarında geliştirerek piyasaya sunulan GUARANA İNCELTİCİ KREM son günlerde çok konuşuluyor…

Eczacı Mehmet Müderrisoğlu geliştirdiği zayıflatıcı krem ile ilgili şu açıklamayı yapıyor: GUARANA İNCELTİCİ KREM de Urfa ve Antep yöresinin CAYENNE tipi biberlerinden elde ettiğimiz extrakt ile dokuyu üstten bir romazitma kremi gibi ısıtmaktayız.

Brezilyanın Amazon ormanlarından elde edilen GUARANA bitkisinin ekstraktı ve l.CARNITINE ile doku altında kaslara yapışık olan yağların parçalanmasını ve sisteme katılmasını sağlamaktayız.

Tabii bu sistemde yağları yok edince derinin buruşmasını ve görüntüsünü bozmasını önlemek için BUĞDAY ÖZÜ YAĞI, LECİTİN HYDROGENATLARI ve Hindistanda üretilen COLEUS FORSKOHILI bitkisinin ekstraktlarından yararlandık.

Formül olarak ürünümüzü gerçekleştirdikten sonra dostlarımızın kullanmaları ile gördüklerimiz bizi hayrete düşürdü.

Akşamları yatmadan bolca sürülecek olan bu krem sabaha 1-1,5 cm. incelme sağlayarak, insanları hayrete düşürmektedir. Üstelik bunu bir profesyonel masör tarafından kullanacak olursanız otuz dakika sonrasında 1,5-5 santim arasında incelmeyi görmeniz mümkün olacaktır.

Bütün eczanelere dağıtılması için büyük ecza depolarına verilmiş olup halkımızın en yakın sağlık kaynağı olan eczanelerden temini istenmiştir.

Kullanın beğeneceksiniz.

Ürünümüzün fiyatı: 89 Türk Lirası’dır

İstiklal CAD. No: 48/D

Beyoğlu – İstanbul – TR

Tel: (212) 251 31 42

Fax: (212) 251 20 73

GSM: (532) 450 54 93

Rebul Eczanesi – F.Mehmet Müderrisoğlu

Benzer Başlıklar

  • Glutensiz diyeti nedir ve nasıl yapılırGlutensiz diyeti nedir ve nasıl yapılır benimde öncelerden bilmediğim etkili ve farklı bir diyet işte diyet hakkında bilgiler şöyle efendim.. Çölyak hastalığına karşı tek tedavi yöntemi yaşam boyunca glutensiz diyet yapmaktır. […]
  • Şifalı Bitkiler – SarmısakŞifalı Bitkiler – Sarmısak sarımsak mucizevi bir bitkidir ve birçok hastalığa iyi geldiği söylenir. sarımsak veya sarmısak ( Allium sativum L .), 25-30 cm yükseklikte, yeşilimsi beyaz veya pembe çiçekli, otsu […]
  • KediotuKediotu kedi otu- kedi otu bitkisi- kedi otu nasil icilir- kediotu- kediotu bitkisi- kediotu nasil icilir- sifali bitkiler kedi otu- sifali bitkiler kediotu nedir hakkında bilgi Kediotu 1.5-2 […]
Genel