yaşlanmayı önleyici etkili doğal karışım.

yaşlanmayı önleyici bu doğal karışımın içinde yer alan faydalı meyvelein cilde katkısı çok büyük ve ayrıca güzelleşmeye yardımcı oluyor.

İçeriğinde orman meyveleri bulunan bu güzellik iksiri, cilt pürüzsüzleştirici etkisi gösteriyor.

E Vitamini içerikli buğday ruşeymi (buğdayda filizlenmenin gerçekleştiği bölge), keten tohumunda bulunan omega-3 yağları ve orman meyvelerindeki C vitamini, cildiniz için oldukça yararlı.

‘Skinny Chicks Don’t Eat Salads’ kitabının yazarı Uzman Diyetisyen Christine Avanti, cilt hücrelerini bir arada tutarak kırışıklıkları gideren kolajen üretimi için mutlaka C vitamini almak gerektiğini söylüyor.

Avokadonun içeriğindeki bir tür tekli doymamış yağ olan oleik asit de önemli bir kırışıklık gidericidir.

Malzemeler:

250 gram yaban mersini, 250 gram çekirdekleri çıkarılmış vişne, 120 gram çilek, çeyrek avokado, soyulmuş ve çekirdeği çıkarılmış 2 yemek kaşığı buğday ruşeymi, 2 yemek kaşığı dövülmüş keten tohumu, 120 gram yağsız yoğurt, Bir bardak küp buz.

Bu karışımdan 3 porsiyon çıkar. Bir porsiyonda: 153 kalori, 5,6 gram yağ, 1 gram doymuş yağ, 23 gram karbonhidrat, 35 miligram sodyum, 5 gram lif, 6 gram protein bulunur.

Benzer Başlıklar

  • iştah kesmek için doğal karışımiştah kesmek için doğal karışım iştahınızı kesmek için etkili bir doğal karışım.. Bu karışımın içeriğndeki meyveler bol lif, tofu ise protein içeriyor. The Beauty Diet kitabını yazan Doktor Lisa Drayer, lifin fazla […]
  • mide rahatlatıcı bitkisel formülmide rahatlatıcı bitkisel formül midede su toplanması ve şişmesi olabilir kabız olabilir. bu etkili tarif size iyi gelecek efendim.. Bu karışımda sindirim sisteminizi sakinleştirecek papain enzimi ve potasyum bulunur, […]
  • Bağışıklığı arttırmak için etkili doğal karışımBağışıklığı arttırmak için etkili doğal karışım bağışıklığımızı arttırmanın doğal karışım ile sağlanması konusu. bu karışım la kavun ananas ve mango gibi yararlı faydalı meyvelerin içlerinde bulunduğu beta karoten ve ayrıca C vitamini […]
Genel